ראשיאודותצלילה וטיוליםשונותגלריהספר מבקריםמפת האתרenglish
צלילה וטיולים > תאילנד 2006 > ספארי צלילה באיי סימילאן > אי האלמוגים (קו הי) > קו סמואי > ספארי צלילה בקו טרוטאו

תאילנד, אפריל 2006

שלושה שבועות בתאילנד שרובם הוקדשו לצלילות בים אנדמן. לטייל ממש במדינה עצמה לא יצא לי, אולי בפעם הבאה. אבל לצלול יצא גם יצא. התרגעות, בטן גב ואוכל טוב היו והרבה. זה בעצם מה שחשוב, לא? בגדול הטיול היה מתוכנן כך: ספארי באיי סימילאן, בטן גב באזור פוקט, יומיים בבנגקוק, מעבר בקו סמוי ומשם ירידה לכיוון דרום המדינה לספארי השני בגבול מלזיה. מסלול טיפה מבולבל בגלל אילוצים טכניים ובגלל שהספארי השני נכנס לתכנון רק במועד יותר מאוחר בתכנון הנסיעה.

מפת הטיול בתאילנד
מפת הטיול

6.4.06
אחרי מסע של כמעט 24 שעות מתל אביב הגענו למלון בפוקט. זו היתה נסיעה ארוכה מדי: המתנה של 6 שעות בעמאן, טיסה של 9 שעות, המתנה נוספת לטיסה לפוקט (בנגקוק אייר חברה מצוינת) ומשם נסיעה למלון.
הגענו למלון קטן, נחמד ויחסית זול שמספיק לשהות של לילה אחד לפני הספארי ולילה אחד אחריו. אם היה אפשר הייתי נשאר לנוח שם יומיים לפני הספארי כי אחרי נסיעה כזו ארוכה והבדלי השעות היה טוב יותר להגיע לספארי פחות עייפים.
פוקט נראית כמו המקום שאני הכי לא רוצה להיות בו, סוג של שאנטי טאון לתיירים. למזלי אני רק עובר בה. טיול רגלי באזור חוף קרון לא מראה כבר שום סימני בניה ושיפוץ אחרי הצונאמי בדצמבר 2004, עסקים כרגיל וחוף ים אחד ארוך.

המלון הקטן בפוקט
המלון הקטן בפוקט

הבא: ספארי באיי סימילאן