ראשיאודותצלילה וטיוליםשונותגלריהספר מבקריםמפת האתרenglish
צלילה וטיולים > טוסקנה 2011 > פירנצה > פיזה > סיינה > וולטרה, סן ג'ימיניאנו וכדור פורח > גלריה

טוסקנה, אפריל 2011: וולטרה, סן ג'ימיניאנו, קצת על דרך היין וטיסה בכדור פורח

אנחנו והפיג'ו בדרך היין
אנחנו והפיג'ו בדרך היין

איכשהו קיוויתי בעונה הזו של השנה לראות שדות ירוקים נפרשים לכל רוחב טוסקנה. אבל זה לא היה. היה חם, השמש הרגישה חזקה והשדות כבר לא היו ירוקים. אולי החורף לא היה גשום מספיק. דרך היין שנסענו בה לכייון סן ג'ימנינו וולטרה היא אחת מכמה דרכי יין שיש בטוסקנה. הדרך היא כביש צר ומפותל שעובר בין עיירות קטנות ובתי חווה, בין שדות וכרמים. לרוב הנהיגה היא מאד כיפית, שילוב של מפה ו-GPS הוא מאד יעיל. להסתמך רק על ה-GPS זה מתכון לנסיעה בסיבובים.

קרוב לדואמו אפשר להגיע לנקודת תצפית על העיר מגג המוזיאון
מול הדואומו, פירנצה

הקדשנו יום אחד לנסיעה לסן ג'ימיניאנו וולטרה. מחוץ לחומות של סן ג'ימיניאנו, סמוך לכניסה אפשר במזל למצוא חנייה מסודרת במחיר של €2 לשעה. סן ג'ימיניאנו מפורסמת בכמות המגדלים ששרדו בה. היא עיר יפה אך לטעמי מתויירת מדי ויקרה.
וולטרה לעומת סן ג'ימיניאנו היתה יותר רגועה מבחינת כמות התיירים והצפיפות והתאימה לנו מאד כדי להמשיך בה את שארית היום. הבריזה הקרירה הגיעה בדיוק בזמן והיה כיף להמשיך לשוטט בעיר ביום שהגיע לטמפ' של 30°.

סן ג'ימינינו
סן ג'ימיניאנו

וולטרה
וולטרה

כדור פורח בטוסקנה

ישנן כמה חברות שמטיסות כדורים פורחים בטוסקנה. פשוט תבחרו לכם מקום המראה שקרוב להיכן שאתם לנים. €250 לאדם זול זה לא, אפילו יקר בחישוב של משפחה, אבל זו חוויה כייפית ומיוחדת וחיים רק פעם אחת.
עוד תמונות מהטיסה בכדור הפורח אפשר לראות כאן

טיסה בכדור פורח מעל טוסקנה
טיסה בכדור פורח מעל טוסקנה

הבא: גלריה

למעלה