ראשיאודותצלילה וטיוליםשונותגלריהספר מבקריםמפת האתרenglish
צלילה וטיולים > ברצלונה 2011 > גלריה

ברצלונה, דצמבר 2011

נסיעה קצרה מאד לברצלונה, אמנם קצרה אך כיפית לגמרי, בעיקר לנער מתבגר שבחבורה.
יומיים של כיף אדיר עם הופעה של רד הוט צ'ילי פפרס, ביקור בקאמפ נואו ואם היה משחק בית של בארסה זה בכלל היה יכול להיות מוגזם. העדפנו לקחת את ברצלונה בנינוחות ולא לרוץ ממקום למקום רק כדי לסמן שראינו עוד דבר. הפועל היוצא של זה שגם לשם צריך לחזור שוב ליותר זמן, הרגשתי שראינו פסיק. העיקר שהילד נהנה..
יש המון מידע על ברצלונה ברשת, לדברים הבירוקרטיים נעזרתי באתר של אוהדי ברצלונה בישראל שסיפק לי מידע מרוכז ויעיל לגבי התחבורה בעיר והגעה משדה"ת, כל זה עטוף באהדה חיננית לבארסה :)
תודה למיכל מולכו על הטיפים המיוחדים שלה.
אז כמה תמונות מהעיר:

אני באמפ נואו
אני
הבוקר הראשון מתחיל עם עייפות (פעם אחרונה שאני עושה קונקשן עם טיסת לילה) וישר לאיצטדיון של בארסה. במחיר מוגזם עד שערוריתי של 23 € אפשר לבקר באיצטדיון משפת המגרש ועד המלתחות. נו... העיקר שהילד היה בשמיים. אחרי שעתיים וחצי שראינו אותו קורן מאושר חזרנו למלון כדי להשלים שעות שינה (ע"ע טיסות לילה עם קונקשן) וללכת להופעה של הרד הוט צ'ילי פרפס (כן, לפני שהודיעו שהם באים לארץ).

רד הוט צ'ילי פפרס בפלאו סנט ג'ורדי, ברצלונה רד הוט צ'ילי פפרס בפלאו סנט ג'ורדי, ברצלונה

למחרת הסתובבנו בעיר במזג אויר חורפי, קר, קצת גשום ומעונן. מקתדרלת סגרדה פמיליה דרך הראממבלס ושוק לה בוקריה ומשם לכיוון לים. בלילה עברנו דרך מזרקת הקסם, זה בכל זאת דבר נחמד.

סגרדה פמיליה
סגרדה פמיליה

מזרקת הקסם, ברצלונה
מזרקת הקסם, ברצלונה

היום נגמר מהר ומחר בבוקר חוזרים לארץ דרך בריסל. נסיעה קצרה משדה התעופה של בריסל למרכז העיר ואנחנו מסתובבים בין כיכרת לסימטאות צרות כמסביב העיר מתכוננת לכריסמס. הדבר שטוב בקונקשן דרך בריסל אלו הם השוקו הסמיך והעוגות שאחרי כמה ביסים נמצאים בגן עדן.

הכיכר העתיקה בבריסל
הכיכר העתיקה בבריסל

למעלה

הבא: גלריה